KONST / Litografier / Färglitografi 13899310
nr 1389 9310
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Stilleben med blå skål. Signerad, numrerad 40/135, daterad -88. Motivet: 57x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:23:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr